סרטי סקס חינם

סרטי סקס חינם זה הדבר הנפוץ ביותר שיש ברשת כיום. בכל אתר אינטנט גדול שמכבד את עצמו כמו לדוגמא פורטל הסקס הישראלי הגדול מכולם העונה לשם רטוב. סרטי סקס חינם ניתן למצוא גם בתוך אתר רטוב וזאת למרות כי הוא מוכר סרטים תשלום למאות אלפי הלקוחות הגולשים באתר מידי חודש,אך גם שם ניתן למצוא סרטי סקס חינם.

המטרה של סרטי סקס בחינם, היא לפרסם ולקדם את אותם סרטים המוצגים בתשלום. הרי אין כמו להראות דוגמית של קטע קטן מתוך הסרט על מנת לגרום לגולש להתרשם מהסרט ואף להניע אותו למכירה. מסיבה זו יש חשיבות גדולה כיום לנצל את המשאבים הקיימים של רשת האינטרנט ולנצלם לשם הצפת סרטי סקס חינם באורכים שונים. כמובן שניתן למצוא סרטי סקס חינם ובאורך מלא, אשר על פי רו הם תוצר של הורדת התוכן ושיווקו ללא כל הגנה על זכויות היוצרים בו, אך תופעה זו קיימת בכל תעשיית הבידור.

סרטי סקס חינם הם מוקד המשיכה הגדול ביותר כיום עבור גולשי האינטרנט. אם בעבר על מנת לשכנע גולש להכנס לאתר סקס, היו בעלי האתר מספקים לו תמונות או טקסטים, הרי שכיום עם קצת התפתחות מהירות הפס הרחב, הגולש כיום כבר ואינו מסתפק בתמונות או בטקסטים וכיום קיים אצלו הצורך בסרטי סקס חינם. כי הרי אין כמו לראות סרט שלם על מנת ליצור גירוי. סרטי סקס חינם, ניתן למצוא בשפע מוחלט הכולל את כל הסוגים, סרטים ישראלים, מבוגרות, לסביות, שחורות, בלונדיניוונראה כי אין כל גבול לדמיון. למעשה ניתן להגיד שספריית הווידאו הגדולה ביותר בעולם הינה הזאנר של סרטי סקס חינם. אם מישהו היה מנסה להעריך את כמות סרטי הסקס החינמי הקיימים בכל האינטרנט, ספק רב, אם היה מצליח לנסות ולהעריך זאת באופן מדוייק. הערכות גורסות כי יש כמה מיליוני סרטי סקס חינם כיום בכל הרשת ומידי יום ביומו מעלים עוד כמה אלפים כאלו בהערכה זהירה. ניתן להגיד שחלק ניכר בכל התעבורה הקיימת כיום באינטרנט מופנית לתוכן כגון סרטי סקס חינם.

גם בארץ מתחילים לראות כי יותר ויותר אתרים מייחסים חשיבות לסרטי סקס חינם. כמות האתרים שפועלים ומספקים לגולש סרטי סקס חינם עולה מיום ליום. אתרים אילו מייחסים חשיבות רבה לסרטי סקס חינם כמוקד משיכה לגולשים ולכן גם הדבר מהווה מבחינתם גם את המודל הכלכלי עליו הם מתבססים